سلام ، به 2050 خوش آمدید.

ازرویا هات دور نیستی. چیزی نیست که نتونی یاد بگیری

آموزش آنلاین چیست، چطور کار میکنه؟

یادگیری برنامه ریزی شده ای است که در آن معمولاً یادگیری و آموزش در محیط های جدا از هم صورت می گیرند. به همین دلیل آموزش آنلاین، به تکنولوژی های ارتباطی و نهادی برای طراحی و برنامه ریزی آموزش نیازمند است. یادگیری آنلاین فقط بر روی نیاز های یاد گیرنده برای رابطه با مدرس تمرکز می کند، درحالی که آموزش آنلاین باید شامل دو طرف ارتباط، یعنی مدرس و یاد گیرنده باشد.

اموزش انلاین | کلاس طراحی سایت | دوره طراحی سایت | دوره برنامه نویسی | برنامه نویسی مقدماتی

آموزش کد نویسی و طراحی سایت با کلی جایزه

برگذاری کلاس های انلاین برنامه نویسی و همچنین طراحی سایت از بیس تا حرفه ای شدن
با ما حرفه ای باشید

تیم 2050 با استفاده از روش های مدرن آموزشی به صورت پروژه محور به شما برنامه نویسی رو اموزش میدن شما میتونید با استفاده از دکمه زیر ثبت نام خودتون رو در دوره های اموزشی انجام بدین.

با 2050 سختی در یادگیری نیست

2050 چه چیز هایی تدریس میکنه ؟

Social Media​​

رسانه اجتماعی چیست؟ رسانه اجتماعی هر وسیله دیجیتالی است که به کاربران امکان می دهد به سرعت محتوا را ایجاد و با مردم به اشتراک بگذارند. رسانه های اجتماعی طیف گسترده ای از وب سایت ها و برنامه ها را در بر می گیرد. برخی از آنها ، مانند توییتر ، در به اشتراک گذاری پیوندها و پیام های کوتاه نوشتاری تخصص دارند. موارد دیگر ، مانند اینستاگرام و TikTok ، برای بهینه سازی به اشتراک گذاری عکس ها و فیلم ها ساخته شده اند.

SEO

سئو چیست؟ SEO مخفف "search engine optimization" است. به زبان ساده ، این به معنای روند بهبود سایت شما برای افزایش دید آن برای جستجوهای مرتبط است. هرچه صفحات شما در نتایج جستجو بهتر دیده شوند ، احتمال جلب توجه و جذب مشتریان احتمالی و موجود به سمت تجارت خود بیشتر است.

PPC

PPC چیست؟ PPC مخفف pay-per-click است ، مدلی از بازاریابی اینترنتی که در آن تبلیغ کنندگان با هر بار کلیک روی یکی از تبلیغات خود هزینه ای را پرداخت می کنند.

seo Strategy​​

استراتژی SEO فرآیند سازماندهی محتوای وب سایت بر اساس موضوع است که به موتورهای جستجو مانند Google کمک می کند تا هدف کاربر را هنگام جستجو درک کنند. با بهینه سازی یک صفحه وب در اطراف موضوعات ، سپس کلمات کلیدی درون آن موضوع ، می توانید تخصص خود را از نظر یک موتور جستجو افزایش دهید و رتبه خوبی برای کلمات کلیدی طولانی مدت مرتبط با آن موضوع داشته باشید.

Web Design​

طراحی وب چیست؟ منظور از طراحی وب ، طراحی وب سایت هایی است که در اینترنت نمایش داده می شوند. این معمولاً به جنبه های تجربه کاربری توسعه وب سایت به جای توسعه نرم افزار اشاره دارد. طراحی وب در گذشته بر طراحی وب سایت برای مرورگرهای دسک تاپ متمرکز بود. با این حال ، از اواسط سال 2010 ، طراحی برای مرورگرهای تلفن همراه و تبلت اهمیت زیادی پیدا کرده است.

Content Marketing​

بازاریابی محتوا یک رویکرد بازاریابی استراتژیک است که متمرکز بر ایجاد و توزیع محتوای ارزشمند ، مرتبط و سازگار برای جذب و حفظ مخاطب کاملاً مشخص است - و در نهایت ، برای اقدام سودآور مشتری. بازاریابی سنتی کم تر کسی استفاده میکند. به عنوان یک بازاریاب آینده نگر ، می دانید که باید راهی بهتر وجود داشته باشد.

مریم عباسی

دوره seo

ارش میزبان

دوره وردپرس

کار ما لبخندها را القا می کند.

چهره ها
پشت سر موفقیت ما

we love them

آنچه مشتریان ما برای گفتن دارند

میخوایی به کار خودت قدرت و سرعت بدی برای درامد بیشتر ؟

روی دکمه زیر کلیک کن و با ما تماس بگیر

ارسال این به یک دوست